İş Akışı - Web Doktoru IT Danışmanlık & Web Hizmetleri
Böyle Başlıyoruz

Başarı için
bir kaç adım

arrow
01
İş Akışı process1
Projeye Giriş

Tecrübelerimizden yola çıkarak, ihtiyaçlarınız belirleniyor, projeniz için gerekenleri raporluyoruz. Tartışıyoruz

arrow
02
process2
Araştırma & Konsept

Teknolojiyi yakından izleyen ve yeni teknolojiler üreten bir ekip olarak, yeni fikirler için araştırmalar yapıp yol haritamızı belirliyoruz.

03
process3
Projenin Tamamlanması

Proje için en önemli kısımlardan birisi de test aşamasıdır. Size sunulmadan önce gerekli testleri yapıp projeyi tamamlıyoruz.

Küçük ve Orta Ölçekli İşinizi Kurun

Süreç odaklı SEO ile
rekâbette bir adım önde olun

İçerik Pazarlama?

Başarılı bir SEO kampanyasında odak noktamız olan anahtar kelimeler en önemli bileşen olmayabilir. Ancak anahtar kelimeler Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarında aranan metni ifade eder. Tabii ki sadece bununla sınırlı değildirler.

Bir arama kelimesi / grubu müşteriler hakkında bazı ayrıntıları verir. Bu ayrıntıları belirlemek potansiyel müşterilerinizin arama eğilimlerine yönelik kelimeleri hedeflemek demektir.

İş Akışı image tab1 1

Medya Pazarlama

Özellikle görsel medya üzerinde doğru kitleye oluşturacak hamleleri tecrübelerimizle eliyor ve işinize uyarlıyoruz. 

Elinizdeki ürün her ne ise onun tam ilgili kitlesine ulaştırmak için kilit noktaları biliyor ve uyguluyoruz.

sosyal medya pazarlama ve yönetimi

Uygulama Geliştirme?

Mobil cihaz kullanımının ve bu cihazları kullananların e-ticaret uygulamalarını kullanma oranları her geçen gün artıyor. 

Özel bir durum söz konusu değilse; tarafımızdan geliştirilen her web projesi aynı zamanda mobil uygulama ile genişletilmeye uygun olarak ele alınır.  

İş Akışı app dev

SEO Optimizasyon?

Projelerimizde kullandığımız temaları kendimiz de geliştiriyoruz ve güncel seo algoritmaları ile harmanlıyoruz. Bu sayede siz sadece içerik üretimine odaklanabilirsiniz. 

Yazımın burasında bu etiketi kullanmalıyım, kaç tane kullanmalıyım gibi sıkıcı kısımlarla olabildiğince az yüzleşirsiniz. Hem görünen tarafta hem de görünmeyen kısımlarda  tam uyumu sağlamak için  projelerimizi uygun olarak inşa ediyoruz.

İş Akışı image2 service3 1

Web Geliştirme?

Frontend ve Backend yani bir uygulamanın görünen ve görünmeyen, son kullanıcıya yönelik ve yönetime yönelik kısımlarını zengin fonksiyonlarla ve en iyi deneyimlenmiş hali ile sunmaya özen gösteriyoruz.

UI/UX tasarımlarımızda öne çıkıyor. Alışkanlıklarınızı değiştirmeden, sezgisel olarak neyi nerede bulacağınızı tüm web ve uygulama projelerimiz biliyor. 😊

İş Akışı about image2 1

PPC-Tık Başı Ödeme?

Akıllı medya reklamları içerisinde en öne çıkan reklam yöntemlerinden olan tık-başı-ödeme reklamlarında geliştirdiğimiz özel algoritmalar ile ihtiyacınıza özel belirlenen deneyimleri irdeliyor ve en ideal kampanyayı oluşturuyoruz. Sadece bununla kalmıyoruz nasıl daha iyi olabilir düşüncemizi her zaman aklımızda tutuyor ve bir de A/B testi yapıyor sonuçta sizin için en ideal kampanyadan yolumuza devam ediyoruz.

İş Akışı image1 service3 1