Web Sitesi - Web Doktoru IT Danışmanlık & Web Hizmetleri
Tam isabet

Web Geliştirme?

Hazırdaki web siteniz için sosyal medya entegrasyonları, google analytcis, facebook pixel, yandex metrika kurulumları ve diğer ayarlamalar.
  • Hali hazırdaki sistemlerinizde ısı haritası ile ziyaretçilerin mouse hareketlerinin nerelerde yoğunlaştığını görebilir kullanıcı deneyimini azami düzeye çıkarabilirsiniz.*
  • Geliştirmeleri ve güvenlik güncellemelerini güvenli bir şekilde adapte ediyoruz.**
  • Ziyaretçilerinizin kullandıkları, cihaz, konum , sitenize ulaşmak için kullanılan arama kelimeleri, hangi bağlantılardan sitenize ulaştıkları vb. bilgileri görebilirsiniz. İsterseniz bu bilgileri sitenizin panelinden inceleyebilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda hazırlanan, özel yönetim paneli ile gereksiz teknik ayarlarla uğraşmazsınız. Sadece web sitenizde ihtiyacınız olan sade bir ortamda yazılarınızı yayınlayabilir, ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

SEO vb. teknik kısımları yazılımlarımız sizin yerinize arka planda otomatik olarak gerçekleştirir.

Hız ve seo odaklı gömülü AMP desteği olan türünün ilk örneği diyebileceğimiz kendi geliştirdiğimiz tema ile ve wordpress alt yapısını kullanarak özel ve kullanıcı dostu yönetim paneli ile siz sadece işinizin diğer ayrıntıları ilgilenin.

Web Sitesi image2 service3 1 4

*Isı haritası : Ziyaretçilerinizin mouse hareketlerinin yoğunlaştığı bölgeleri işaretlemeye ve bu sayede dikkat çeken içeriklerinizi geliştirmenize yardımcı olur aynı zamanda kullanıcı deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için gereken verileri sağlar.

**Güvenli adaptasyon: İstem dışı gelişebilecek sıkıntıların önüne geçmek için gerekli önlemler alınarak, asgari düzeyde ya da hiç sistem kesintisi olmadan işlem yapılması.