Perfex CRM NETGSM Modülü - Web Doktoru IT Danışmanlık & Web Hizmetleri

Perfex CRM NETGSM Modülü

(1 müşteri değerlendirmesi)

550,00

Modül Güncel Sürüm: 1.1.0

Perfex CRM, NetGSM sms modülü. Modül aracılığı ile hatırlatıcılarınızı, geciken fatura, proforma bildirimlerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz. Bu modül Perfex CRM’ in sahip olduğu SMS bildirim fonksiyonlarını netgsm ile kullanabilmenizi sağlar. NetGSM’ in yeni eklediği alt kullanıcı özelliğini de sorunsuz kullanabilirsiniz. Modülümüz sadece bir alan adında kullanılabilir. Başka bir alan adında kullanmak için lisans deaktivasyonu yapmanız gerekir. (Lütfen dikkat: Modülümüz PHP 8.2 .7′ ye kadar test edilmiştir. Ancak PerfexCRM henüz bu PHP sürümünde tam olarak sağlıklı çalışmıyor.  Bu koşullarda 8.1 sürümünü tavsiye edebiliriz.)

 • Türkçe karakter destekli gönderim imkanı
 • Başlıklı gönderim
 • Perfex CRM’ in sahip olduğu diğer yeteneklere tam adaptasyon.
 • Tüm güncellemelere erişim
 • 1.1.0 sürümü ile eklenen SMS tetikleyicileri

Modül kurulumu ve ayarları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi https://doc.webdoktoru.com.tr/docs/perfex-crm-netgsm-modulu/ adresinde bulabilirsiniz.

Bu modülde fatura-proforma ve diğer alanlarda ki özel SMS butonu kaldırılmıştır. Perfex CRM bu konuda tam modüler bir hale gelirse gerekli güncelleme yapılacaktır. Ben CRM sistemimde güncelleme yapmayacağım diyorsanız özelleştirme hizmetimiz ile Perfex Netgsm SMS modülü yazımızda yer alan sms butonunu sisteminize entegre edebiliriz, ANCAK güncelleme yaptığınızda bu değişikliklerin kaybolma ihtimali olduğunu bilmenizi isteriz.

Perfex CRM NETGSM Modülü için 1 inceleme

Fiyat

100%

Kalite

100%

Hizmet

100%

Toplam 01 müşteri tarafından yorum yapıldı

Sırala

 • Avatar

  HÜ***** DU*****

  Ellerine sağlık teşekkür ederim.

  26 Aralık 2021
  Verified Review

  Bu yorum işe yarar

  • Web Doktoru IT Danışmanlık & Web Hizmetleri

   26 Aralık 2021

   Hayırlı olsun, sorunsuz günler dilerim.

Bununla ilgili bir yorum yazın

Shopping Cart