Web Doktoru BT Danışmanlık

Search
Close this search box.

Hızlı E-Ticaret Sistemi

16.500,00

Açıklama

Hızlı E-ticaret Sistemi

Hızlı e-ticaret sistemi* ile çok kısa bir sürede e-ticaret web sitenizi teslim alabilir ve online satışa başlayabilirsiniz. Standart bir web sitesinde olması gereken özelliklerin yanında aşağıdaki özellikler de bu paket içeriğinde sunulmaktadır.

E-ticaret sitesi içeriğinde 4 sayfanın ilk tasarım + 10 ürün ekleme (ürünleriniz size sağlanan csv ‘ ye uygun hale getirilmiş ise ya da elinizde pazaryeri sistemlerden alınmış bir xml, csv, json vb. dosya varsa 1.000 ürüne kadar ilk kurulumda ekstra ücret olmadan eklenir), SEO, güvenlik vb. tüm gerekli ayarları yapılmış olarak teslim edilir.

Google, Yandex, Bing arama motorlarına kayıt yapılır.

Fiyata hosting ve domain dahil değildir. Sektörünüz için en ideal hosting yani barındırma teklifi için ya da size özel sunucu kurulumları için iletişim kurabilirsiniz.

Kargo slipi, online fatura vb. gerekli dokümanlar otomatik olarak oluşturulup, size ve müşteriye online olarak gönderilir.

Alt yapıda WordPress + Woocommerce ikilisi ile;

Basit ürün, varyasyonlu ürün (renk, boyut vb. arasından seçim yapılabilen ona göre fiyatı güncellenen ürünler gibi), harici ürünler, gruplandırılmış ürünler (bir bilgisayar için ayrı ayrı donanımlar gibi), online randevu gibi aklınıza gelebilecek tüm ürün çeşitlerini ekleyebilirsiniz. Bazı ürün türleri özel eklentiler ile eklenebilmektedir.

İstediğiniz kadar kupon oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz kadar sayfa, ürün ve içerik ekleyebilirsiniz.(hosting kapasitenize bağlıdır).

İsteğe bağlı olarak:

Google merchant ve Facebook Marketing, Instagram Shopping kayıt ve bağlantıları

Kurulum sonrası pazarlama faaliyetlerinizde kullanabilmeniz ve koşullu pazarlama yapabilmenizi sağlayan özellikler (sepetinizde şu ürünü unuttunuz, sepetinizdeki ürüne benzer ürünler, şu ürünler ilgilinizi çekebilir ), e-posta kampanyaları.

Hızlı E-ticaret Sistemi ile ya da herhangi bir konuda aklınıza takılan bir konu da bize yazabilirsiniz.

Pakete 12 ay boyunca sitenizin sağlık bakımları da dahildir. Bu bakımlar içeriğinde; güvenlik güncellemeleri ve sayfa bazında SEO sorunları (aylık 1 sayfa için),  24 saat online izleme ve sorun durumunda bildirim almanızı sağlayan çevrimiçi izleme sistemi ve her ay yapılan işlemler ile ilgili raporlar vardır. Süreklilik paketlerimiz ile web sitenize daha özenli yaklaşabilirsiniz.

*Hızlı E-Ticaret Sistemi: Gerekli dokümanlarınızı sağlamanızdan sonra, çok kısa bir süre içerisinde teslim edildiği için bu ismi almıştır.,

Değerlendirmeler

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorum yapan siz olun “Hızlı E-Ticaret Sistemi”

İlgili Ürünler

Whatsapp ile mesaj göndermek için tıklayın

Telefon ile sadece 09:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilirsiniz.