Web Doktoru BT Danışmanlık

Search
Close this search box.

Web Site Bakım & Süreklilik Paketi

(1 müşteri değerlendirmesi)

600,0014.300,00

Burada yer alan paketler Wordpress tabanlı web siteleri için geçerlidir. Özel yazılım web siteleri için lütfen iletişim kurun.

Açıklama

Web Sitesi Bakım & Güncelleme Hizmet Fiyatları

Başlangıç

Sürekli Web Sitesi Bakımı Başlangıç Paketi
700
00
Aylık
Popüler

Geliştirici

Sürekli Web Sitesi Bakımı Geliştirici Paketi
800
00
Aylık

Özel

Sürekli Web Sitesi Bakımı Özel Paket
1300
00
Aylık

Tanışma

Sürekli Web Sitesi Bakımı Tanışma Paketi
550
00
Yıllık ödemelerde: Aylık fiyat

Başlangıç

Sürekli Web Sitesi Bakımı Başlangıç Paketi
641
66
Yıllık ödemelerde: Aylık fiyat
Popüler

Geliştirici

Sürekli Web Sitesi Bakımı Geliştirici Paketi
733
33
Yıllık ödemelerde: Aylık fiyat

Özel

Sürekli Web Sitesi Bakımı Özel Paket
1191
66
Yıllık ödemelerde: Aylık fiyat

Sıkça Sorulan Sorular

Burada yer alan paketler harici özel teklif almak için lütfen iletişim kurun.

Bakım planlarımızdan birine kayıt olduktan sonra,  web sitenizde bizim için yönetici yetkisi olan bir hesap oluşturuyorsunuz ve o hesaba ait bilgileri yine size iletilen bilgiler aracılığı dahil olduğunuz sistemimiz üzerinden, parola korumalı ve zaman ayarlı olarak bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemiyorum derseniz herhangi güvenli bir kanal üzerinden bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Evet yönetiyoruz. E-ticaret sistemleri biraz daha fazla özen isteyen web siteleri olduğu için Başlangıç paketimiz ve üstünde yer alan paketleri tercih etmenizi öneririz.

Web sitesi düzenleme içeriğinde; hazırdaki eklenti ayarlarınızın değiştirilmesi, CSS düzenlemeleri yani makyaj dediğimiz görsel renk vb. düzenlemeleri, yeni bir adet blog gönderisini, yeni bir adet sayfayı, sayfa üzerindeki bir resmi değiştirmeyi, e-ticaret siteniz varsa bir kupon kodu eklemeyi, bir adet ürün eklemeyi kapsar. Ancak çok sayıda içerik ve yeni bir dil eklenmesini kapsamaz.

Paketlerden bağımsız olarak her paket için aylık olarak sadece bir adet gönderi yayınlanır.

Hazırladığınız içerik, ürün vb. Microsoft Word .docx uzantılı olmalı. Görsel olan tüm içeriğinizi word belgesi içerisinde göndermelisiniz, yani makale hazırlamışsanız, resimler de word belgesi içerisinde makalenize uygun şekilde yerleştirilmiş olmalı. 

Örnek 1

Kapsar: Yeni bir blog gönderisi hazırladınız içeriğinde görseller ve talimatlar varsa, yani bu gönderiyi şu kategoriye şu resimlerle şu tarihte yayınlansın vb.

Kapsam dışı: Yeni bir konuda blog gönderisi hazırlamak ve içeriğindeki görselleri de bulmak.

Örnek 2

Kapsar:  Woocommerce için yeni bir ürün eklemek istiyorsunuz ve tüm içeriği gönderdiniz.

Kapsam dışı: Özel bir ödeme sayfası tasarımı. Ürün bilgileri ve özellikleri olmadan ürün eklemek.

Örnek 3

Kapsar: Sitenizde yer alan footer için ve footer da yer alan metinler için yeni bir renk kodu gönderip renklerin sitenize uygulanmasını isteyebilirsiniz.

Kapsam dışı: Sitenizin footerında yer alan içerikler için ve arka plan için bir sürü renk kodu gönderdiniz, haydi bunları deneyip görelim diyorsanız; özelleştirme paketimizi incelemek isteyebilirsiniz.

Örnek 4

Sitenize facebook pixel kodu, google analitik kodu, yandex metrika, tawk.to ya da benzeri bir ya da birden çok kodun eklenmesini isteyebilirsiniz. Tek seferde bu kodların gönderilmesi ve işlem yapılması 1 işlem olarak kabul edilir. Farklı zamanlarda ayrı ayrı gönderilmesi durumunda her istek 1 işlem olarak kabul edilir.

Örnek 5

Woocommerce kullanıyorsunuz ve fiyatların artık KDV eklenmiş olarak ayarlanmasını isteyebilirsiniz. Ancak ürün girişlerinizi zaten bu şekilde yapmışsanız ürün fiyatlarının güncellenmesini özelleştirme hizmeti ile çözmeniz gerekiyor.

Örnek 6

Kullandığınız her hangi bir eklentinin ayarlarının tam olarak şu şekil olmasını istiyorum diyebilirsiniz. Ancak o eklenti bahsettiğiniz özelliğe sahip değilse bunu özelleştirme hizmeti ile çözmeniz gerekiyor.

Kapsam dışı olan işlemler için Özelleştirme Paketimize göz atabilirsiniz.

Web sitesi bakım paketlerimizden birine üye olup erişim bilgilerini gönderdiğinizde. Öncelikle web sitenizin tüm dosya ve veri tabanı yedeklenir. 100+ maddeden oluşan kontrol listemize göre web sitenizde bakım çalışmasına başlıyoruz. Bu işlemler genelde 24-48 saat arası sürmektedir. Tek seferlik olmak üzere giriş yani ana sayfanız içinde SEO raporlaması yapılır ve raporda eğer sıkıntılı kısımlar varsa çözülür. Sayfa bazında hazırlanan örnek SEO raporunu buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kaç web sitenizin olduğu önemli değil. Her web sitesi için yeni bir üyelik planı başlatmalısınız.

Bazı durumlarda kafa karıştırıcı olabiliyor. abc.websiteniz.com
def.websiteniz.com gibi alt alan adları da yeni bir web sitesi olarak değerlendirilmektedir.

10 ve daha fazla web sitenizin yönetilmesi için cazip bir teklif almak isterseniz lütfen iletişim kurun.

**Sunulan paket içerikleri ve fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklıdır.

Paket alımından sonra;

 • İlk kontroller sırasında web sitenizde yer alan sorunlar bulunur ve raporlanır. Kritik seviyede olanlar varsa çözülmeden önceden sizinle iletişime geçilir. Gerekliyse yedekleme ve güncelleme işlemleri güvenli olarak gerçekleştirilir. (Bu işlemlerden önce sisteminizde kullanıcı müdahalesi ile yapılmış olan değişiklikleri bildirmeniz gerekmektedir.)
 • CRM sistemimize eklenirsiniz, yapılan ve planlanan tüm işlemleri ve raporları bu sistemimizde görebilirsiniz.
 • Web siteniz, sisteminiz ya da sunucunuz kendi üretimimiz olan sisteme eklenir ve online olarak 3dk da bir kontrol edilir. Her hangi bir sıkıntı durumunda ilgilisine mesaj yoluyla bilgi verilir.
 • Sonraki ay raporlarda yer alan sorunlardan bir ya da bir kaçı size ayrılan zaman içerisinde çözülür. Bu sorunlar; hatalar, güvenlik açıkları ya da SEO sorunları olabilir.

Web Site Bakım & Süreklilik Paketi için 1 inceleme

Fiyat

100%

Kalite

100%

Hizmet

100%

Toplam 01 müşteri tarafından yorum yapıldı

Sırala

 • Avatar

  Mü**** Li****

  Bir kaç farklı arkadaşla web sitemizin bakımı konusunda işler yaptık ancak basit sıkıntılarda bile kapı duvar olmuştu. Yaklaşık 1 yıldır hizmetinizi alıyorum düzenli gelen raporlarınız ile sitemizin gelişimini takip etmek hem çok kolay hem de etkileşim oranımız ciddi oranda artış göstermeye başladı. Teşekkürler

  5 Mayıs 2022
  Onaylı

  Bu yorum işe yarar

Bununla ilgili bir yorum yazın

İlgili Ürünler

Whatsapp ile mesaj göndermek için tıklayın

Telefon ile sadece 09:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilirsiniz.